KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13095065
nr 1309 5065
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Blandteknik, "Monument á la métode". Signerad, daterad 1971, numrerad 100/100. Bladets mått: ca 54x74 cm
Kondition: kasetten skadad
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:40:15
300 kr
400 kr
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel